Hakkımızda

Bir fincan kahvenin 40 yıl hatrının olduğu bir ülkede kahve işine girmek, şirket olarak aldığımız en cesaretli kararlardan biri. Giderek daha fazla anlamın yüklendiği, harcamaların, yatırımların arttığı bir ortamda birbirine tıpa tıp benzeyen markaların, firmaların ve dükkanların olması da bizi kalite odaklı olma noktasında motive eden en önemli etken oldu.

Hanımeli Dibek Kahvesi, üretimine 2019 senesinde başlamıştır. Geleneksel lezzetin her yaş grubuna hitap ettiği Hanımeli Dibek Kahvesi, bütünüyle müşterilerin yoğun talepleri ve olumlu geri dönüşleri doğrultusunda fabrika ortamında hijyenik ve daha sağlıklı şartlarda üretime başlanmıştır. Hanımeli Dibek Kahve’nin bu lezzeti ve kaliteyi yakalayabilmesi için yoğun ar-ge yapmış olduğu çalışmalar yapılmıştır. En nitelikli kahve taneleri, menengiç ve K.Maraş dağlarında yetişen orkide çiçeklerinden elde edilen orijinal salep, kalite standartlarını yakalamış güvenilir tedarikçilerden temin edilen harnup tozu, kahve kreması, çikolata, kakule ile birleşimi bu alışılmış lezzeti eşsiz hale getirmiştir.

Gelişimini ürün çeşitliliğinde de sürdüren Hanımeli Dibek Kahvesi piyasaya girecek yeni ürünler için yapılan ar-ge yapmış olduğu çalışmalarna da önem vermekte ve gerekli yatırımı yapmaktadır.

Hanımeli Dibek Kahvesi, politikası gereği kaliteyi, adım adım ilerleyerek gelişmeyi ve müşterilerinin beklentilerini ilk planda tutmaktadır. Mutfaktan fabrika ortamına taşınan üretim sistemi, en temelden hijyen ve sanitasyon kuralları gözetilerek kurulmuştur.

Ayrıca firmamız özellikle ihracat anlamında büyüme göstermeye başlamış, uluslar arası alanda da müşterilerimizin beğenisini almıştır. Bizim hedefimiz tüm şirketlerde olduğu gibi Hanımeli Dibek Kahvesininde aynı istikrar ve büyümeyi sağlamasıdır.

Ürünlerimiz